Podróże z dala od cywilizacji – odkrywanie dziewiczych zakątków natury

Artykuł sponsorowany.

Wakacje w modnych kurortach to moc atrakcji na wyciągnięcie ręki i… tłumy turystów. Jeśli taki sposób spędzania urlopu nie jest zgodny z twoimi oczekiwaniami, wybierz się gdzieś, gdzie turyści zapuszczają się rzadko. Do wielu z tych miejsc dolecisz samolotem.

Gdzie warto wybrać się na wakacje, chociaż nikt tam nie lata?

Południowa Europa, północna Afryka i wybrane kraje azjatyckie to najpopularniejsze kierunki wakacyjnych wojaży mieszkańców Europy. To prawda, że pogoda zwykle tam nie zawodzi, menu jest wyśmienite, a na miejscu czeka wiele atrakcji wartych zobaczenia. Jednak zwykle jest tam też dużo ludzi, trudno mówić o prawdziwej egzotyce i odpoczynku na łonie dziewiczej przyrody.

Może więc wybrać się na koniec świata? Niemal dosłownie, bo Markizy to maleńkie wyspy na środku Oceanu Spokojnego, administracyjnie należące do Polinezji Francuskiej. I to jest bardzo dobra wiadomość. Polacy nie potrzebują wiz, by wypoczywać na wyspach Polinezji. Wystarczy paszport ważny minimum trzy miesiące dłużej niż data planowanego wylotu z wysp. Markizy nie są tak popularne, jak Tahiti, Fidżi czy kilka innych wysp w tym rejonie. Tam naprawdę można odpocząć. Bilety na samolot łatwo zarezerwujesz na platformie do planowania podróży eSky.pl. Znajdziesz tam też nocleg na wyspie na miarę twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Dlaczego warto zorganizować podróż z eSky.pl?

Wygodna platforma do organizacji podróży to zdecydowanie coś więcej, niż tylko wyszukiwarka tanich lotów, aczkolwiek takie też na eSky.pl można znaleźć. Proste filtry i intuicyjna obsługa pozwolą szybko i sprawnie znaleźć optymalne połączenia w wybranym terminie i cenie.

Ale to nie wszystko. Na miejscu trzeba przecież gdzieś spać. Nocleg także zarezerwujesz na eSky.pl. Wyszukiwarka noclegów obejmuje nie tylko popularne kierunki, ale też miejsca, w których turystów widuje się raczej rzadko. Tak jest nie tylko na dalekich Markizach, ale też na La Gomerze. To jedna z Wysp Kanaryjskich, na którą rocznie przybywa tylko dwa i pół tysiąca turystów. To około dwustu na miesiąc, czyli bardzo niewiele.

Na eSky.pl możesz też od razu kupić ubezpieczenie podróżne i ubezpieczenie rezygnacji z podróży. Jedna i druga opcja są bardzo popularne, ale szukanie najlepszych ofert u ubezpieczycieli mogłoby zająć dużo czasu i nie dać żadnej gwarancji znalezienia najlepszej oferty. Dzięki eSky.pl o nic nie musisz się martwić, najlepsze propozycje już na ciebie czekają!

Co jeszcze warto wiedzieć o eSky.pl? “City Break” i “Wakacje”, zawierające oferty lotów i noclegów w jednej rezerwacji, to kolejne zakładki na portalu, którym trudno się oprzeć. Nie chcesz szukać i planować samodzielnie? Nie ma problemu, ktoś już to zrobił za ciebie.

A jeśli masz żyłkę hazardzisty, zaglądaj często do zakładki „Okazje”. Tu można znaleźć oferty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Trzeba jednak mieć szczęście i dobry refleks, bo te najlepsze znikają w mgnieniu oka.

A może warto pójść na kompromis? Połącz modny kierunek z wyprawą w nieznane!

Tanie loty Nowy Jork to okazja, której trudno się oprzeć, więc… nie opieraj się! Kilka dni w tym niezwykłym mieście może być całkiem ciekawym preludium do wyprawy w nieznane.

Most Brookliński - Nowy Jork

Są co najmniej dwa plusy zaplanowania wyprawy w ten sposób. Po pierwsze – zobaczysz Nowy Jork, co za pierwszym razem zawsze jest ekstremalnym przeżyciem. Po drugie – z tego miasta latają samoloty we wszystkich kierunkach na cały świat. Równie łatwo dostaniesz się na jeden z wyspiarskich krajów Oceanu Spokojnego, jak i do Ameryki Południowej bądź Afryki. Plan podróży możesz oczywiście ułożyć na platformie eSky.pl.

Przeczytaj artykuł: Niezapomniane wakacje we Francji – praktyczne porady.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top