Zaplanuj wypoczynek w zamkowym hotelu ze Spa

Artykuł sponsorowany.

Szukasz ciekawych miejsc, gdzie można wypocząć i zadbać o wygląd i zdrowie? Marzysz o noclegu w zamkowej komnacie? Masz taką możliwość! Przeczytaj artykuł i poznaj niezwykłe miejsce na relaks na Pomorzu.

Chcesz odpocząć? Zarezerwuj pokój na Zamku Krzyżackim w Gniewie

Komfortowe pokoje, w których ceglane ściany i łuki przypominają, że to wnętrza gotyckiego zamku. Sala bankietowa i konferencyjna, sąsiadujące z elegancką restauracją z wytwornym menu. Strefa relaksu, obejmująca kręgielnię, basen z jacuzzi oraz Spa & Wellness. Sala zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw oraz wodna strefa rozrywki dla dzieci. Tak w skrócie opisać można hotel ze Spa na Zamku Krzyżackim w Gniewie. Kompleksowe wyposażenie i bogata oferta rozrywek sprawiają, że to idealne miejsce zarówno na rodzinne wakacje z dziećmi, na romantyczny weekend we dwoje, ale też na obozy szkolne i szkolenia firmowe. Świetnie przystosowana sala konferencyjna to doskonałe miejsce na biznesowe spotkania i narady, odczyty i prelekcje naukowe. Na zamkowym dziedzińcu i w sali bankietowej organizowane są śluby cywilne i przyjęcia weselne. Wiele uroku mają okolice zamku, miasto Gniew, jak i cały region Kociewia.

Zamkowy hotel ze Spa. Pomorskie czeka na turystów

Szukasz ciekawego miejsca na rodzinny urlop? Chcesz zabrać koleżanki do Spa na Pomorzu? Hotel na Zamku w Gniewie z pewnością Wam się spodoba. Nade wszystko zaś polecamy rodzinne wakacje i długie weekendy na Zamku ze Spa. Pomorskie to jeden z najciekawszych regionów w kraju, więc żaden turysta tu się nie nudzi. Zdecyduj, jak chcesz spędzić pobyt na Zamku w Gniewie. Stawiasz na błogi wypoczynek? Spa w Zamku oferuje liczne zabiegi, w tym masaże, peelingi i maseczki odmładzające cerę. Chcesz poznać okolicę? Do dyspozycji masz takie atrakcje, jak:

  • zwiedzanie Zamku Krzyżackiego oraz organizowane tu liczne kulturalne i historyczne eventy;
  • promenada nad Wisłą w Gniewie, 
  • trasy rowerowe i szlaki do nordic walking;
  • zamkowa przystań, gdzie cumują jachty spacerowe i statki turystyczne;
  • słowiańskie grodzisko w Owidzu;
  • leśny ogród dendrologiczny w Wirtach.

Jeśli chcesz odpocząć w komfortowych warunkach i zadbać o zdrową i piękną skórę, to odpowiednim miejsce są hotele ze Spa. Pomorskie słynie z licznych luksusowych hoteli, a do najpopularniejszych należy Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe na Zamku Krzyżackim w Gniewie. Malownicze położony, z ciekawą historią i ofertą rozrywek spełni wszystkie oczekiwania swoich gości.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top