Wyjazd we dwoje do hotelu z basem termalnym? Czas zarezerwować termin pobytu!

Artykuł sponsorowany.

Jeśli podobnie jak setki innych par właśnie zastanawiacie się nad tym, gdzie pojechać na wspólny weekend, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Nie, nie chodzi o zwykły hotel SPA, jakich wiele w naszym kraju. Tym razem postawcie na coś wyjątkowego i pozwólcie sobie na wyjazd we dwoje do hotelu z basenem termalnym. Dlaczego warto? Sprawdźcie najważniejsze powody, jakie zebraliśmy w naszym artykule i już zacznijcie szukać pierwszego dogodnego terminu.

Komfort przez wielkie K

Wyjazd we dwoje służy jednemu: odpoczynkowi i nacieszeniu się sobą. Idealne warunki ku temu stwarzają najlepsze hotele z basenami termalnymi. To obiekty wysokiej klasy, dedykowane osobom mającym spore wymagania w zakresie komfortu pobytu. Już sama woda termalna wypełniająca baseny zapewnia fantastyczny relaks. Docenicie to szczególnie po ciężkim okresie w pracy czy w domu. Kiedy czujecie, że po prostu musicie już odpocząć, naładować baterie i pozbyć się nadmiaru stresu.

Wspaniały wpływ wody termalnej na ciało i umysł

Woda termalna jest jedną z najcenniejszych substancji występujących na naszej planecie. Pozyskuje się ją z głębokich ujęć, gdzie jest naturalnie podgrzewana przez magmę (dzięki temu ma wysoką temperaturę). Jednocześnie jest chroniona przed zanieczyszczeniami z działalności człowieka oraz nasycana minerałami.

Hotel z basenem termalnym
Fot. BUKOVINA Resort.

Udowodniono działanie prozdrowotne wody termalnej, która znajduje zastosowanie w terapii wielu schorzeń, w tym dermatologicznych, neurologicznych, ortopedycznych, oddechowych, sercowych czy psychicznych.

Mnóstwo atrakcji także poza basenami termalnymi

Najlepsze hotele z basenem termalnym znajdują się na południu naszego kraju, a dokładnie w regionie Podhala. To ważna informacja dla par, które niekoniecznie chcą spędzić cały pobyt na terenie kompleksu, ale chcą też pozwiedzać i nacieszyć oczy pięknymi widokami. Wyjazd w okolice Zakopanego Wam to zagwarantuje.

Korzyści dla urody

Pobyt w hotelu z basenem termalnym śmiało można traktować jako długi i bardzo przyjemny zabieg SPA czy wręcz odnowy biologicznej. Woda termalna ma zbawienny wpływ na urodę. Przede wszystkim działa antyseptycznie, przyspieszając gojenie ran, łagodząc podrażnienia i sprawdzając się w terapii trądziku czy innych problemów dermatologicznych.

Kilkudniowy pobyt w kompleksie termalnym zasilanym wysokiej jakości wodą może zastąpić serię zabiegów anti-aging. Skóra po kontakcie z wodą termalną jest doskonale nawilżona, gładsza, zyskuje na elastyczności, co z kolei przekłada się na delikatne spłycenie zmarszczek.

Coś innego

Pobyt w hotelu z basenami termalnymi jest przyjemną odmianą po serii wizyt w hotelach ze standardową ofertą SPA i Wellness. Jeśli takie wyjazdy, choć bez wątpienia przyjemne, nieco się Wam znudziły, to czas najwyższy spróbować czego innego. Jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie.

Który hotel z basenem termalnym wybrać?

Są trzy warunki udanego wyjazdu we dwoje:

  1. Dobre nastawienie.
  2. Piękne miejsce.
  3. Odpowiedniej klasy hotel.

Na wszystkie te elementy macie bezpośredni wpływ. Szczególnie dużo uwagi poświęćcie wyborowi hotelu z basenem termalnym. Na szczęście oferta takich obiektów nie jest przesadnie duża, a my mamy też swojego faworyta.

Chcecie rzetelnej rekomendacji? W takim razie sprawdźcie pakiety pobytowe w czterogwiazdkowym Hotelu BUKOVINA, będącym częścią efektownego kompleksu wraz ze słynnymi Termami BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej.

Ten hotel nie tylko zapewnia najwyższy standard pobytu, pyszne jedzenie serwowane w restauracji oraz fantastyczne okoliczności przyrody (w tym zachwycający widok na Tatry i Tatrzański Park Narodowy), ale także gwarantuje swoim gościom bezpośredni, nieskrępowany dostęp do kompleksu basenowego. Możecie wyjść z pokoju w strojach kąpielowych i szlafrokach, korzystając z przejścia wyłącznie dla gości (intymność, wysoki komfort).

Same Termy BUKOVINA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów termalnych w naszej części Europy. Obiekt jest zasilany najwyższej jakości wodą pozyskiwaną z głębokości aż 2400 metrów. Na miejscu skorzystacie z licznych basenów, w tym zewnętrznych, szerokiej oferty saun oraz bogatego wyboru zabiegów odnowy biologicznej w strefie Wellness BUKOVINA.

Jeśli wciąż nie macie przekonania do tego pomysłu, to więcej argumentów za wybraniem się na romantyczny pobyt do hotelu z basenem termalnym znajdziecie na stronie termybukovina.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top