Wakacje na budżecie – gdzie się wybrać?

Artykuł sponsorowany.

Noclegi na Pojezierzu Wielkopolskim

Jedną z ciekawych propozycji stanowi Pojezierze Wielkopolskie. To region pełen jezior, zachwycających nienaruszoną przez człowieka przyrodą. Można tutaj odpocząć nad brzegiem jeziora, spacerując wokół niego czy też zażywając kąpieli. Na wynajem dostępne są łódki, kajaki, rowery wodne i wiele więcej. Co istotne, noclegi na Pojezierzu Wielkopolskim są tanie, ponieważ nie jest to szczególnie popularny kierunek wakacyjny. To kolejna zaleta, ponieważ można tu wypocząć z dala od zgiełku. Pojezierze Wielkopolskie leży w środkowej części kraju, przez co w zasadzie każdy ma tutaj stosunkowo blisko. Jest to jednak szczególnie atrakcyjna propozycja dla osób z północnej i środkowej Polski.

Mazury, czyli znów jeziora

Kolejny pomysł na udane wakacje to noclegi na Mazurach. Jest to popularniejsza destynacja wakacyjna niż Pojezierze Wielkopolskie, jednak ceny nie są tu szczególnie wysokie. Poza tym na Mazurach dostępnych jest wiele pól namiotowych, spać można też na łódce. Tym samym można oszczędzić na wiele sposobów, zażywając jednocześnie bezpośredniego kontaktu z naturą. Na Mazury blisko mają mieszkańcy północnej, centralnej i wschodniej Polski.

Wyjazdy na wakacje
Jezioro w Wielkopolsce

Podróż w góry

Powyżej przedstawiliśmy propozycje głównie dla mieszkańców większości regionów Polski poza jej częścią południową. Mieszkańcom południa kraju proponujemy wyprawę w góry. W zasadzie cała południowa Polska to tereny górskie. Na szczególną uwagę zasługują Bieszczady, oferujące najtańsze noclegi. Jednak również Beskidy, czy leżące nieco bardziej na zachód Sudety, to doskonałe miejsca do odwiedzenia latem i zimą.

Niski budżet nie musi przekreślać szans na udane wakacje. Wciąż w wielu miejscach można znaleźć noclegi w przystępnych cenach, umożliwiające bardzo przyjemny wypoczynek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top