Volkswagen Grand California 600. Czemu warto wynająć go na podróż?

Artykuł sponsorowany.

Przestronność, komfort i mobilność w jednym. Czy to możliwe? Volkswagen Grand California pokazuje że tak. Ten oparty na bazie Craftera kamper oferuje nie tylko doskonale zaprojektowane wnętrze z łazienką, toaletą i kuchnią, ale także świetne osiągi na drodze.

Kamper Volkswagen Grand California

Volkswagen Grand California to kamper zbudowany na bazie dostawczego Craftera. Model wyróżnia się przestronnością i oferuje naprawdę komfortowe warunki podróży i wypoczynku. Zaprojektowany z myślą o podróżach oraz codziennym życiu w drodze, kamper ten jest kompletnie wyposażony. Ma łazienkę z prysznicem, toaletę oraz funkcjonalną kuchnię.

Jego przestronne wnętrze pozwala na swobodne korzystanie zarówno z części mieszkalnej, jak i strefy kuchennej. Dzięki starannie zaplanowanemu rozmieszczeniu poszczególnych elementów wyposażenia, Grand California zapewni zarówno wygodne noclegi, ale doskonale sprawdzi się również, jeśli planujecie pracę zdalną w podróży. Wysoka mobilność, łatwa manewrowość i możliwość korzystania z kampera także poza sezonem letnim czynią z niego idealne auto dla osób poszukujących możliwości podróżowania w różnych warunkach.

Volkswagen Grand California na drodze

Wyposażony w dwulitrowy silnik TDI BlueMotion o mocy 177 KM i 8-biegowy automat, Volkswagen Grand California zapewnia doskonałe osiągi i świetnie zachowuje się na drodze. Jego gabaryty, wynoszące ponad 6 na 3 metry, mogą nieco mylić. Są bowiem zrównoważone świetną manewrowością, a sam kamper umożliwia prowadzenie w naprawdę różnych warunkach. Sprawdzi się zarówno na nizinach, jak i nieco trudniejszych, górskich trasach.

Na uwagę zasługuje również stosunkowo niskie spalanie paliwa. Zużycie w trasie wynosi około 8,3 litra na 100 km, a podczas jazdy miejskiej około 10 litrów. Jeśli więc szukacie kampera, który umożliwiłby wam optymalizację kosztów podróży, Volkswagen Grand California na pewno okaże się świetnym wyborem. O warunkach i cenach jego wynajmu więcej dowiecie się na https://maciejstraus.pl/wynajem-grand-california-kamper/.

Komfort Volkswagena Grand California

Auto ma 4 miejsca do spania. Na pokładzie znajdziecie też w pełni funkcjonalną kuchnię wyposażoną w dwupalnikową kuchenkę gazową, zlew oraz lodówkę o pojemności 70 litrów z zamrażarką. Wnętrze Grand Californii zostało starannie zaprojektowane – tak aby zapewnić wygodne spanie, pracę i wypoczynek. Dodatkowo, obecność własnej łazienki z prysznicem oraz toalety zwiększa niezależność podczas podróży. Wszystkie te cechy sprawiają, że samochód ten jest kompleksowym rozwiązaniem dla osób pragnących łączyć mobilność z komfortem podróżowania i zamieszkania na kółkach.

Volkswagen Grand California to świetnie zaprojektowany kamper. Łączy w sobie przestronność, funkcjonalność i mobilność. Zbudowany na bazie Craftera, jest niezawodny i łatwy w utrzymaniu. Komfortowe warunki podróży i wypoczynku gwarantuje staranne rozplanowanie wnętrza z łazienką, kuchnią i miejscami do spania. Nieduże spalanie oraz wszechstronność prowadzenia sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zarówno na długich trasach, jak i podczas weekendowych wypadów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top