Poznaj 3 powody, dla których warto wysyłać bliskim ciekawe pocztówki

Artykuł sponsorowany.

Czy wiesz, że każda okazja jest dobra, by wysłać bliskiej osobie kartkę pocztową? Wakacje, święta czy urodziny to tylko kilka idealnych okoliczności, by przypomnieć najbliższym, jak bardzo są dla Ciebie ważni. Niepozorna kartka to dla odbiorcy jednoznaczny sygnał, że zawsze o nim pamiętasz. Zastanawiasz się, dlaczego warto wysyłać bliskim ciekawe pocztówki? Zatem czytaj dalej i poznaj 3 najważniejsze zalety tego rozwiązania.

1. Wysyłanie kartek pocztowych – ukłon w stronę pięknej tradycji

Wysyłanie pocztówek ma długą i fascynującą historię. Pomysł przesyłania krótkich komunikatów za pomocą niewielkiego kartonika pojawił się w XIX wieku. Idea ta szczególnie spodobała się żołnierzom. Dzięki niej mogli w łatwy sposób poinformować o sytuacji na froncie. Pod koniec XIX wieku wprowadzono do obiegu ilustrowane pocztówki, które zdobyły wówczas ogromną popularność.

Obecnie częściej komunikujemy się za pomocą telefonu i internetu. Nic jednak nie zastąpi kartki pocztowej. Wysyłając ją, oddajesz szacunek i pielęgnujesz tę piękną tradycję, przekazując ją dalej.

Ciekawe pocztówki

2. Ciekawe pocztówki pobudzają wyobraźnię odbiorcy

Czy wiesz, że kartka pocztowa może pobudzać zmysły? Niepozorna pocztówka angażuje wzrok i dotyk odbiorcy. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowych ilustracji, którymi jest ozdobiona. Ciekawe pocztówki, które z pewnością zachwycą bliską dla Ciebie osobę, znajdziesz dziś bez problemu w internecie. Są dostępne np. w e-sklepie https://houseofpostcards.pl/. To nie tylko zdjęcia miast i krajobrazów. Możesz wybrać designerskie grafiki czy przepiękne motywy folklorystyczne. Taka forma drobnego upominku zdecydowanie na długo zapadnie adresatowi w pamięć. Wysłane z pozdrowieniami z wakacji czy z życzeniami z okazji urodzin pocztówki są wyrazem Twojego indywidualnego podejścia i prawdziwego zaangażowania w relację. Możesz mieć pewność, że adresat poczuje się wyjątkowo, gdy przeczyta ręcznie napisane przez Ciebie słowa.

3. Podaruj bliskiej osobie piękne wspomnienia!

Ciekawe pocztówki to znakomity sposób na to, aby pokazać bliskiej osobie swoją kreatywność i pomysłowość. Otrzymanie tradycyjnej kartki z pewnością wywoła na jej twarzy uśmiech. Pocztówka to coś więcej niż oryginalny obrazek z odręcznie napisaną korespondencją. To przede wszystkim pamiątka, która zostanie z adresem na długie lata. Możesz mieć pewność, że odbiorca nie zostawi jej zapomnianej na dnie szuflady. Co więcej, obecnie dostępne na rynku kartki pocztowe są nadal traktowane jak małe okna na świat. Pozwalają zobaczyć odległe miejsca i poczuć panujący w nich klimat.

1 komentarz do “Poznaj 3 powody, dla których warto wysyłać bliskim ciekawe pocztówki”

  1. Dostawanie kartek jest super. Zawsze przywołują miłe wspomnienia. Szkoda, że często zamienia je się na wiadomości smsowe – chociażby na święta. Zamiast wysłać kartki ludzie wolą wysłać sms, bo tak łatwiej. Ja uwielbiam dostawać kartki na każdą okazję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top