Obozy zimowe dla młodzieży – lepiej wybrać relaks czy rozwój?

Artykuł sponsorowany.

Rozwojowe obozy zimowe dla młodzieży

Masz ambitne, chcące się rozwijać w swych pasjach dziecko? Pociecha martwi się, że podczas ferii nie będą prowadzone jej ulubione zajęcia pozalekcyjne? Na szczęście nie musi przesiedzieć tego czasu w domu. Oczywiście domatorzy również mogą zadbać o rozwój, ćwicząc chociażby rysowanie, bądź kontynuując pisanie własnej powieści. Jednak czy nie byłoby przyjemniej spędzić te dni w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach? I – być może – znaleźć nowych przyjaciół?

Sprawdź Vogue Travel – organizatora rozwojowych obozów zimowych dla młodzieży. To turnusy dla prawdziwych pasjonatów. Mamy wyjazdy dla początkujących rysowników, muzyków rockowych, wokalistów i pisarzy. Pod okiem profesjonalistów uczestnicy będą zgłębiać tajniki swego hobby i poznają zupełnie nowe jego aspekty. Brzmi interesująco?

Otaku aktywni również zimą!

Barwne stroje, zafascynowanie azjatycką kulturą, kolekcja mang na półce i plakaty ulubionych wokalistów z Japonii na ścianach – czytasz to i myślisz: to o moim dziecku? Wygląda na to, że pociecha jest otaku, czyli miłośnikiem japońskiej kultury pop. Dziś coraz więcej młodzieży w Europie i USA interesuje się nurtem kulturalnym rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Japońskie komiksy są w polskich księgarniach, a popularne kanały TV nadają anime.

Obozy zimowe

Wiedząc, co interesuje obecnie młodych ludzi, Vogue Travel przygotowało specjalną ofertę obozów zimowych dla młodzieży (https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-mlodziezy), w tym również obozy dla otaku. Do wyboru są m.in. programy:

  • skoncentrowane wokół mangi i anime – gdzie uczestnicy będą także tworzyć cosplaye i przygotowywać japońskie przekąski,
  • Mrożone Otaku – w trakcie którego nastolatkowie zagrają w tematyczne planszówki, poznają miejskie legendy z Japonii i pośpiewają piosenki z ulubionych anime,
  • Obóz zimowy K-pop – idealny dla uzdolnionych wokalnie, tanecznie i aktorsko dzieci,
  • z motywem przewodnim, jakim jest cosplay, czyli coś dla fanów konwentów anime i projektowania oraz szycia strojów.

Instruktorzy Vogue Travel nie mogą doczekać się, by zawołać do uśmiechniętych uczestników: Konichiwa!

Odpoczynek od szkoły z Vogue Travel

Może być też tak, że dziecko chciałoby przeznaczyć ferie na totalny relaks. Nie ma w tym nic złego! Taki zimowy czas w rytmie slow będzie potrzebny zwłaszcza tym pociechom, które uczą się pilnie, a do tego chodzą na dodatkowe zajęcia. Właśnie na półmetku roku szkolnego dobrze będzie odsapnąć i odprężyć się na obozie dla młodzieży Zima na relaksie (https://voguetravel.pl/zima-na-relaksie). Bez nudy, ale i bez przemęczania obciążającymi aktywnościami.

W trakcie turnusu przewidziano m.in. karaoke, sesję foto w krzywym zwierciadle i zimowe wieczory z dobrym filmem. Miłośnicy śnieżnych klimatów ucieszą się z konkursu na ulepienie najlepszego bałwana oraz spacer wśród białego puchu z widokiem na ośnieżone Tatry. Natomiast młodzi smakosze będą mieli okazję spróbować oryginalnych, podhalańskich oscypków z grilla i pieczonych kiełbasek.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, co jest lepsze – zimowy obóz młodzieżowy pełen aktywności czy ten poświęcony relaksowi. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań uczestnika, jego bieżącej kondycji i tego, co chce wynieść z takiego turnusu. Inspirację? Nowe pomysły i umiejętności? A może energię potrzebną na nowy semestr? Zapytaj o to swoją pociechę i wybierzcie wspólnie z bogatej oferty obozów Vogue Travel!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top