Obozy sportowe dla młodzieży 2023 – dokąd warto jechać?

Artykuł sponsorowany.

Wakacje na kanapie, przed komputerem lub na ławce pod blokiem? Na pewno nie, gdy mowa o wysportowanych, młodych ludziach. Jeżeli nastolatek należy do aktywnych, żądnych przygód osób, wyślij go na wakacyjny obóz sportowy. Kilkanaście dni pełnych ruchu, nauki nowych rzeczy, ale też odpoczynku i poznawania nowych ludzi. Brzmi zachęcająco? Zobacz, jakie obozy sportowe na 2023 przygotowało Vogue Travel.

Uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Wiele obozów dla młodzieży odbywa się wśród jurajskich skał. Specyficzne ukształtowanie terenu, świeże powietrze, malownicze krajobrazy – to wszystko czeka na uczestników pasjonujących obozów ASG. Taki wyjazd kierowany jest do miłośników ekstremalnych sportów, strzelanek i aktywnego wypoczynku. Obozowicze:

  • uczą się zasad obsługi sprzętu, wykorzystywanego w rozgrywkach ASG,
  • poznają najciekawsze postawy strzeleckie wraz z przejściami między nimi,
  • opanowują zasady udzielania pierwszej pomocy w warunkach bojowych,
  • uczestniczą w teście, weryfikującym sprawność fizyczną,
  • rozgrywają rozmaite scenariusze gier z repliką ASG.

Na lato 2023 organizator przygotował liczne obozy sportowe dla młodzieży kochającej wyzwania. Zaprasza do urokliwych miejscowości. Pozwól dziecku doświadczyć czegoś niezwykłego w te wakacje.

Obozy sportowe dla młodzieży

Obozy sportowe 2023 nad Bałtykiem

Nastolatek lubi samodzielnie wybierać, co chce robić? Szukacie takiego obozu młodzieżowego, gdzie będzie można decydować o zajęciach, w jakich się uczestniczy? Zapraszamy do Łeby na Essa camp. Ta nadmorska, turystyczna miejscowość na pewno spodoba się młodym miłośnikom bałtyckich plaż. Obóz to połączenie relaksu i aktywnego wypoczynku. Dla wysportowanych mamy do wyboru m.in. siatkówkę plażową, wodny aerobik, Nerf battle, tricki na deskorolkach, baseball… i mnóstwo innych dyscyplin.

Wielu uczestników jest również zainteresowanych obozami sztuk walki. Vogue Travel organizuje wyjazd, na którym można poznać podstawy Tang Soo Do, czyli sportu rodem z Korei. Na 2023 rok ten obóz sportowy dla młodzieży został już wyprzedany. Warto jednak trzymać rękę na pulsie, bo a nuż zwolni się jakieś miejsce, na które wskoczy Twoja pociecha?

Góry, dolinki czy morze: co wybrać?

W którym kierunku udać się w te wakacje? Może to być spory dylemat. Zacznijcie wraz z dzieckiem od podjęcia decyzji, co ma większe znaczenie dla Was: lokalizacja czy program obozu? Ten czynnik może przesądzić o tym, w którą stronę dziecko pojedzie na wakacyjny wypoczynek. Jeśli jednak pociecha kocha morze, a nie cierpi górskich klimatów – wybór jest oczywisty. Podobnie w drugą stronę. Kiedy nastoletnie dziecko uwielbia górskie lub leśne wędrówki, a nie znosi plażingu, nie wysyłaj go nad Bałtyk. Grunt to wykupić taki obóz młodzieżowy, na którym będzie się naprawdę dobrze bawiło w wymarzonym wakacyjnym otoczeniu. Zapraszamy do przejrzenia oferty! Na niektóre obozy sportowe 2023 są jeszcze wolne miejsca.

Wakacje na sportowo? Czemu nie. Znajdź obóz, który zainteresuje Twoją pociechę i wyślij je na niezapomnianą przygodę. Kierunek morze czy Jura Krakowsko-Częstochowska? Wy decydujecie. Do zobaczenia podczas jednego z letnich turnusów. Obiecujemy, że będzie ciekawie i aktywnie. Przygoda czeka!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll to Top